Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 1987 11.11.2011 13:10
Zpět na seznam inzerátů
  |  

Hodinky Yves Camani Auron Gold

Cena: 2 999,-

POPIS - SPECIFIKACE Vsazených 102 pravých Swarovski Krystalů Balení obsahuje: Hodinky, pouzdro, certifikát o originalitě, faktura (slouží též jako záruční list) Značka Yves camani Model Auron Gold Mechanismus Quatz Kalibr Miy Oty Citizen VX44 Vodotěsnost 3 Atm Váha 116.00 gramů Styl Analogové Sklo Minerální Materiál Ocel Průměr 35.0 mm Výška 11.0 mm Material nár. Ocel


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Nikol Mikulíková
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: mollli@email.cz
telefon Telefon: 731957427
TOPlist