Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 6425 12.04.2013 16:56
Zpět na seznam inzerátů

Luxusní pásnké hodinky s automatickým natahováním

Cena: 2 000,-

Prodám luxusní pánské automatické hodinky, značkové. Nádherná hodinářská práce, propracované do posledního detailu, opravdu překrásný kousek. Funkce automatického natahování - nabíjí se jen nošením na ruce - nejsou potřeba žádné baterie. Dodám i s originální luxusní dárkovou krabičkou. Úplně nové, nikdy nepoužité, nikdy nenošené a 100% funkční - dostal jsem je jako dárek, ale hodinek už mám hodně. Pošlu kamžitě. Velmi spěchám - finanční tíseň. Pouzdro nerezová ocel, vodotěsné do 3 ATM, minerální sklíčko odolné proti poškrábání, ukazují čas ve 24-hodinovém formátu, den v týdnu a datum (všechny 4 ciferníky jsou funkční), délka pásku cca 27,5 cm.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Jan Petřina
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: jan.petrina@email.cz
TOPlist