Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 4656 03.07.2012 09:34
Zpět na seznam inzerátů

Suunto Observer SR Cross Sports

Cena: 5 000,-

Prodám rok staré vynikající outdoorové hodinky Suunto Observer SR.Nebudu dlouze vypisovat všechny funkce a vlastnosti těchto hodinek,to by bylo na dlouho a na internetu je informací dost.Snad jen,že mají výškoměr,barometr,kompas,jsou nárazuvzdorné a vodotěsné do 100m.Díky nadčasovému designu je lze nosit při každodenních činnostech,ne jen při outdooru,jelikož mají menší velikost,než je u takovýchto hodinek zvykem.Hodinky mají novou baterii a reminek.Děkuji.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Radim Černota
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: Hvozdíková 9, Praha
mail E-mail: r.cernota@seznam.cz
telefon Telefon: 776730798
skype Skype: hato77
TOPlist