Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 1081 09.06.2011 12:15
Zpět na seznam inzerátů
  |  

SECOND HAND OBLEČENÍ-10,-Kč/KUS

Cena: 10,-

V PŘÍPADĚ ZÁJMU MŮŽU NABÍDNOUT SECOND HAND OBLEČENÍ..JEDNÁ SE O MIX DĚTSKÉHO+DOSPĚLÉHO+ OBUVI+DOPLŇKŮ..VHODNÉ TŘEBA DO SEKÁČKU PRO DALŠÍ PRODEJ NEBO PRO VÍCE MAMINEK,KTERÉ SE PODĚLÍ..velikosti od miminka po dospělé..TÍLKA,TRIKA,KALHOTY,DŽÍNY,KRAŤ ASY,MIKINY,SUKNĚ,BUNDY,KABÁTY,TOPY,TUNIKY,S VETŘÍKY A MNOHO JINÉHO..CENA 10,-Kč/KUS +POŠTOVNÉ (1 PYTEL-150,-Kč)...VĚCI JSOU SECOND HAND HOLANDSKO,RAKOUSKO,NĚMECKO,ITÁLIE..JEDNÁ SE O PRODEJ TZV.VAKŮ NEBO ŽOKŮ-TYTO VAKY MAJÍ KOLEM 100kg..ZBOŽÍ JE NETŘÍDĚNÉ,JÁ POUZE PŘEDĚLÁM DO PYTLŮ KVŮLI DOPRAVĚ..VĚTŠINOU JSOU TO 4 PYTLE PO 25kilech V PYTLÍCH JE VÍCE NEŽ 300 KUSŮ OBLEČENÍ...CELKOVÁ CENA VČETNĚ POŠTOVNÉHO 3.600,-Kč (3.000,-ZBOŽÍ+4x150,- POŠTOVNÉ)VĚCI JSOU RŮZNÝCH ZNAČEK JAKO JE H@M,HEMA,C@A,NIKE,NEXT A MNOHO JINÝCH.. PŘEDEM NIKDY NEMŮŽU ŘÍCT CO VE VACÍCH BUDE,NĚKTERÉ VĚCI MŮŽOU BÝT UŠPINĚNÉ NEBO DĚRAVÉ,TAKŽE ČÁST VYHODÍTE,ALE VĚTŠINOU JE TO OPRAVDU MINIMUM..KDO ZNÁ NETŘÍDĚNÝ ORIGINÁL,TAK NEMUSÍM VYSVĚTLOVAT.. POKUD BUDETE MÍT NĚJAKÝ DOTAZ,TAK MĚ NEVÁHEJTE KONTAKTOVAT... PLATBA PŘEDEM NA ÚČET,TEPRVE POTOM JEDU PRO ZBOŽÍ A POSÍLÁM..BOHUŽEL UŽ SE MI STALO,ŽE MI JEDNA MAMINKA POSLALA FALEŠNÝ VÝPIS Z BANKY A NA ZBOŽÍ HODNĚ SPĚCHALA A PROSILA MĚ O CO NEJRYCHLEJŠÍ ZASLÁNÍ,TAKŽE JSEM VAK UHRADILA ZE SVÉHO A NA PENÍZE ČEKALA MARNĚ.. FOTKY,KTERÉ PŘIKLÁDÁM JSOU Z ONOHO VAKU,ALE UŽ JE PRODANÝ,TAKŽE POUZE PRO PŘEDSTAVIVOST CO VŠECHNO ZHRUBA OBSAHUJÍ-BERTE V POTAZ ,ŽE SE ZBOŽÍ LIŠÍ!!! ODBĚR POUZE CELÉHO VAKU-ZBOŽÍ NETŘÍDÍM A ANI NEVYBÍRÁM POUZE DĚTSKÉ NEBO DOSPĚLÉ,POSÍLÁM JAK TO LEŽÍ A BĚŽÍ:))) ****PROSÍM JEN VÁŽNÍ ZÁJEMCI****


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Lenka Dlouhá
inzeratyInzerce: všechny uživatelovy inzeráty
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: lenkadlouha@atlas.cz
telefon Telefon: 603741938
Další inzeráty od uživatele Lenka Dlouhá
všechny uživatelovy inzeráty
TOPlist