Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 638 08.03.2011 21:25
Zpět na seznam inzerátů
  |  

100 KS ZNAČKOVÉHO OBLEČENÍ ANGLIE MIX JARO-LÉTO

Cena: 1 000,-

Milé maminky, opět nabízím ke koupil mix oblečení různých vel. od 62-po dospělé. Různé zn. Next, George, HM, Cherokee atd. Vesměs 1. jakost, ale může se objevit někde i utržený knoflík a pidi flíček... Cena vychází pouze 10kč / kus. Můžete použít pro vlastní potřebu, popř. k dalšímu prodeji !!! VÝJMEČNÁ NABÍDKA ZA VÝBORNOU CENU !!!! NEVÁHEJTE OMEZENÉ MNOŽSTVÍ. V balíku najdete šaty, sukně, kalhoty, trička, body, dupačky, košile, tuniky, kraťasy....jak pro dívky tak pro chlapce. Možný i osobní prodej či poštou cena 180kč poštovné + balné.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Šárka Schullová
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: schullovasarka@seznam.cz
TOPlist