Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 1063 04.06.2011 06:55
Zpět na seznam inzerátů

MIKINA PUMA VEL.M-ORIGINÁL!!!

Cena: 550,-

MOJE OBLÍBENÁ,ALE UŽ OKOUKANÁ..STÁLE TOP STAV-JAKO NOVÁ-SNAD JEN LEHCE DRBLÝ LAK U ZIPU OD ZAPÍNÁNÍ -PÍŠI PRO POŘÁDEK..MAXIMÁLNĚ SLUŠIVÁ A POHODLNÁ..MATERIÁL POLYESTER..POŘIZOVACÍ CENA 1.200,-Kč..ŠIROKÉ ÚPLETY U SPODU A NA KONCI RUKÁVŮ..STOJÁČEK..DÉLKA 60,ŠÍŘKA V PRŮRAMCÍCH 46,ŠÍŘKA U SPODU 41+...RUKÁV OD KRKU 77...DOPORUČUJI..BUDETE URČITĚ SPOKOJENI JAKO JÁ.. VÝROBCE: PUMA VELIKOST: M POŠTOVNÉ A BALNÉ: 45 CENA 550,- Kč


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Lenka Dlouhá
inzeratyInzerce: všechny uživatelovy inzeráty
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: lenkadlouha@atlas.cz
telefon Telefon: 603741938
Další inzeráty od uživatele Lenka Dlouhá
všechny uživatelovy inzeráty
TOPlist