Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Praha 6 Inzerát: 5168 30.10.2012 20:59
Zpět na seznam inzerátů

AKCE- Mám novou značkovou podprsenku za stovku !

Cena: 100,-

Chcete zdůraznit krásu svého těla? Vlastnit kvalitu a přitom zaplatit minimum? Využijte časově omezené nabídky a navštivte nás na Praze 6 u metra Dejvická! Nabízíme ženám výprodej nového prádla značky Triumph za velmi nízké ceny ze zrušeného obchodu. Podprsenky jsou ve velikostech od 70 A až po 95 F. Kalhotky už pouze ve vel. 48. Ceny podprsenek 100-299 Kč, punčocháče 50-80 Kč, samodržící punčochy v bílé barvě s krajkovým lemem 99 Kč. Podprsenky jsou z kvalitního materiálu a dobře drží poprsí! Jsou vybavené technologií Comfort Wire, košíčky vyztužené s Push Up efektem nebo nevyztužené s kosticí. Původní ceny podprsenek od 399 do 1399 Kč, původní ceny punčocháčů 109-169 Kč, původní cena samodržících punčoch 199 Kč. Zavolejte a přijdte si prádlo nezávazně vyzkoušet do provozovny na Praze 6 u metra Dejvická. Vše je v originálním balení. POSPĚŠTE SI, DOKUD MÁME VAŠI VELIKOST !!!


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Linda Asha
lokalita Lokalita: Praha 6
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: studioom@email.cz
telefon Telefon: 731051955
TOPlist