Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 4944 04.09.2012 17:22
Zpět na seznam inzerátů
  |  

Zeštíhlující košilka Slim Body

Cena: 199,-

Znáte z TV!!! Stahovací košilka v tělové barvě modelující postavu, s tvarovacím pasem push-up s tzv. “brazilským efektem” Modeluje a zvýrazňuje pas. Zplošťuje bříško a likviduje faldíky. Modeluje a stahuje boky. Velikost : M,L 80-95CM , XL ,XXL 95-110CM (obvod pasu) Doprava v ceně!!! POZOR, toto zboží je podle úřadů bráno jako spodní prádlo a nelze ho tedy vyměňovat ani vracet ! Dobře tedy vybírejte velikost, kterou kupujete !


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Pet Minaret
inzeratyInzerce: všechny uživatelovy inzeráty
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: pet.min@email.cz
telefon Telefon: 723586027
Další inzeráty od uživatele Pet Minaret
všechny uživatelovy inzeráty
TOPlist