Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 8432 05.03.2014 10:15
Zpět na seznam inzerátů

HUBNUTÍ NEJEN PRO NEVĚSTY

Cena: 1 290,-

Potřebujete shodit nějaké to kilo navíc. aby jste se vešla do vysněných šatů a byla ve svůj velký den neodolatelná? EMULIPS FORTE Vám pomůže zbavit se NADBYTEČNÝCH KIL a velmi pozitivně působí na zlepšení CELULITIDY CENA: Emulips Forte 405, - Kč/ balení 50ml (100 dávek, 1 dávka 4, - Kč) Emulips Forte XXL 810, - Kč/ 120 ml ( 240 dávek, 1 dávka za 3,37 Kč) – 40 dávek ZDARMA!!! Nabízím také EMULIPS SLIM určený přímo k hubnutí problematických partií jako jsou BOKY, BŘICHO a HÝŽDĚ! Aktivuje buňky, zrychluje metabolismus a tím urychluje spalování tuků EMULIPS SLIM je dvousložkový produkt skládající se z kapslí a drinku, oba produkty se vzájemně doplňují. Pro dosažení co nejlepších výsledků doporučuji nejdříve využívat lahvičku Emulipsu nebo Emulipsu forte na pročištění a nastartování metabolismu tuků v těle. CENA: Emulips slim 1 290,- Kč/ balení 60 kapslí + drink 60 g bylinné směsi Emulips 375,- Kč / balení 50 ml ( 100 dávek, 1 dávka za 3,75 Kč) Lze objednat i jednotlivě Zaujali vás tyto produkty, ale cena pro vás není příznivá? Mám pro vás řešení! Nabízím možnost zřízení slevové karty, kde získáte slevu 40% na veškeré produkty. Objednávejte již teď! Poštovné a poradenství ZDARMA M. Dvořáčková nez. Partner OKG 03-011130


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Dvořáčková
inzeratyInzerce: všechny uživatelovy inzeráty
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: cistasilaprirody@email.cz
Další inzeráty od uživatele Michaela Dvořáčková
všechny uživatelovy inzeráty
TOPlist