Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Olomoucký kraj Inzerát: 5088 12.10.2012 16:02
Zpět na seznam inzerátů
  |  

Prodám bílé svatební šaty, model roku 2012

Cena: 12 000,-

Prodám bílé svatební šaty, model roku 2012, velikost 40 - 42 ( možno utáhnout na velikost 38). Vzadu jsou na šněrování. Vhodné i pro těhotné (byla jsem v 5 měsíci). Velikost postavy od 168 do 174 cm podle výšky podpatku. Šaty jsou jednou nošené. Zdarma přidám dvoukruhovou spodnici a závoj v hodnotě 2000 kč. Vyzkoušení a předání je možné v Prostějově. Jakékoliv dotaz Vám ráda zodpovím na tel. 608 759 242. Cena 12 000 kč.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Monika Pešková
lokalita Lokalita: Olomoucký kraj
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: peskova.monika@centrum.cz
telefon Telefon: 608759242
TOPlist