Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Jihomoravský kraj Inzerát: 9641 28.11.2013 14:13
Zpět na seznam inzerátů

Prodám krásné svatební šaty jednoduché

Cena: 1 200,-

Prodám svatební šaty v italském stylu Cena 1200Kč. Šaty jsou jednoduché na zip - je potřeba ho vyměnit Jsou na nich ručně vyšité růžové kytičky s růžovými korálky. Šířka v bocích 2 x 50cm, na postavu 165 – 172cm ( délka šatů 137cm – měřeno od prsou ) Osobní vyzvednutí Kyjov nebo Hodonín nebo pošlu poštou - poštovné 130 Kč osobní balík 180 Kč dobírka Pište na m.klo@seznam.cz


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Martina MartinaK
lokalita Lokalita: Jihomoravský kraj
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: m.klo@seznam.cz
TOPlist