Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Komerční celá ČR Inzerát: 4580 18.06.2012 10:55
Zpět na seznam inzerátů
  |  

Likvidace outlet prodejny

Cena: 73 800,-

Nabízím outlet oblečení značek : NEXT, NEW LOOK STRABOSKI, STRADIVARIUS, ZARA, ELITE FASHION, D.N.M. JEANS.. za nižší ceny než ve velkoochodu. Jeany - cca 300 kusů Halenky, trička, tuniky... - cca 350 - 400 kusů Dámské pásky - cca 80 kusů Obchod likviduji z důvodu nedostatečného obratu. Všechno zboží je ve velikostech 36 - 46. Vše zboží prodávám za nižší ceny než jsem ho nakoupil. Mohu doložit fakturami. Jeany - 150Kč/kus Halenky, trička, tuniky... - 60Kč/kus Pásky - 60Kč/kus Zboží chci prodat buď VŠE ( zde je možné jednat ještě o ceně ) nebo na 2 poloviny. Jsem plátce DPH. K tomuto inzerátu jsou priloženy fotografie. V případě, že Vás tato nabídka zaujala mne neváhejte kontaktovat. Zboží je možné vidět po domluvě v kamenné prodejně.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Tomáš Kamenický
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: Okrajová 260/31, Jihlava
mail E-mail: dollar@centrum.cz
TOPlist